Czy staną się nową tradycją czwartkowe koncerty noworoczne w Gościńcu WINNICA, niczym obiady czwartkowe za czasów Stanisława Augusta? Dlaczego nie. Wczorajszy, 14 stycznia 2016 przeszedł udaną próbę.

Było operetkowo jak zawsze na tę okoliczność. Dopisała wspaniała publiczność, Bartosz Kuczyk – prowadzący i wyjątkowi artyści. Najpiękniejszymi utworami raz wzruszali, innym razem zapraszali na randez vous lub do gondoli. Soliści Narodowego Teatru Operetki Kijowskiej bawili, tańczyli, tryskali radością i energią. Przede wszystkim jednak zachwycili głosami jak dzwony. Na estradzie wśród gości z zagranicy zaprezentowali się: Natalia Usatiuk, Tetiana Czaban, Dmitrij Ivanczenko i Alexander Ostrovsky. Jak zawsze w takiej chwili kłaniamy się cudownej publiczności i dziękujemy za udany wieczór. Koncert zorganizowała dla Państwa Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Skokach.

[Not a valid template]