Spotkanie świąteczne „ Z kolędą do seniorów” skocka biblioteka organizuje od wielu lat. Zaproszenie przyjmują emeryci, renciści, inwalidzi i osoby samotne. W czwartek, 17 grudnia 2015 spotkaliśmy się w Gościńcu WINNICA w Sławicy. Przybyło 228 osób.
Ten wyjątkowy dzień w roku jest okazją do złożenia serdecznych życzeń oraz do podziękowania za współpracę Burmistrzowi Miasta i Gminy Skoki, pracownikom i instruktorom biblioteki, członkom chórów i zespołów artystycznych.
W miłej atmosferze obecni goście otuleni zostali i magią świąt, i piękną muzyką. Zadedykowany zebranym koncert zaśpiewała Oksana Hamerska, której akompaniował przy fortepianie Jacek Skowroński. Zabrzmiały najpierw piosenki nieświąteczne, ale jakże miłe dla ucha. No bo jakże nie kochać Agnieszki Osieckiej. Następnie słuchaliśmy kołysanek, nut ukraińskich (Oksana Hamerska urodziła się na Ukrainie) i pastorałek. Na zakończenie artyści zaprezentowali tradycyjne kolędy, zachęcając publiczność do wspólnego zaśpiewania.
Niechaj tegoroczne święta zajaśnieją dla Państwa słońcem od rana do wieczora, połączą przyjaźnią i miłością, ukoją spokojem i pokojem, i zaowocują zdrowiem i wszelką pomyślnością.

[Not a valid template]