9 grudnia 2023 w hali sportowej w Skokach rozegrano VII Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skoki. W turnieju wzięło udział 8 drużyn, które poprzez losowanie zostały podzielone na dwie grupy A i B. W każdej grupie doszło do 6 spotkań na zasadzie „każdy z każdym”, po podsumowaniu wyników w poszczególnych grupach, rozegrano mecze wg zasady: 5 z 5, 4 z 4, 3 z 3, 2 z 2 oraz mecz finałowy pomiędzy zwycięzcami w grupie A i B. Wszystkie rozgrywki przyniosły wiele emocji, ostateczne wyniki przedstawiają się następująco:

– I miejsce: Skoki 86
– II miejsce: Mitotito
– III miejsce: WRC Magicy
– IV miejsce: Skokoholicy
– V miejsce: Potrzanowo 1
– VI miejsce: Skoki
– VII miejsce: Potrzanowo 2
– VIII miejsce: KDS Volley

Wszystkie drużyny z rąk Burmistrza otrzymały pamiątkowe dyplomy  i medale  za udział w Turnieju, za zajecie miejsca na podium drużyny otrzymały puchar. Sędziowie w składzie: Hanna Węglewska i Wiesław Sierzchuła wybrali najlepszą zawodniczkę oraz najlepszego zawodnika turnieju. I tak najlepszą zawodniczką została Izabela Fidos, a najlepszym zawodnikiem Radosław Kramer.

Serdecznie dziękujemy drużynom, sędziom oraz kibicom za udział w Turnieju i zapraszamy do kolejnych rozgrywek!