W niedzielę, 4 października na skockim Orliku rozegrano Sołecki Turniej Piłki Nożnej. W związku z obowiązującymi ograniczeniami, zrezygnowano w tym roku z organizacji Gminnej Ligi, aby jednak umożliwić najbardziej aktywnym zespołom sportową rywalizację z inicjatywy KS Potrzanowo zorganizowano jednodniowy Turniej.

Do rozgrywek zgłosiło się 6 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy: seniorów oraz juniorów. Animatorzy sportu Wiesław Nowak oraz Szymon Jasiński przeprowadzili rozgrywki w systemie każdy z każdym, w danej grupie.  Wszystkie drużyny zostały nagrodzone pucharami oraz voucherami na zakup sprzętu sportowego.

Uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie w rozwój sportu i promowanie aktywnego spędzania czasu wolnego na terenie Gminy Skoki-  Rejowiec, Łosiniec, Potrzanowo, Rościnno jesteście przykładem, że można się integrować i dobrze bawić, a jednocześnie rywalizować na wysokim sportowym poziomie.

Szczególne podziękowania należą się opiekunom drużyn i obecnym na Turnieju  sołtysom, którzy dzielnie wspierali swoich podopiecznych pomimo deszczowej pogody oraz za inicjatywę i wytrwałość w mobilizowaniu młodzieży do udziału w tego typu imprezach.

Poniżej wyniki poszczególnych spotkań:

TABELA TURNIEJU- SENIORZY

 X123PKTBRAMKIMIEJSCE
Rejowiec10 : 170 : 1200 : 29III
Rościnno217 : 07 : 2624 : 2I
Potrzanowo312 : 02 : 7314 : 7II

 

TABELA TURNIEJU- JUNIORZY

 X123PKTBRAMKIMIEJSCE
Rościnno15 : 72 : 407 : 14III
Łosiniec27 : 55 : 6312 : 11II
Potrzanowo34 : 26 : 5610 : 7I

Poniżej zdjęcia z turnieju i jego podsumowania, autorzy: Kinga Pilna i Anna Rozmiarek