Łączące kilka pokoleń ludzi sportu,  spotkanie wigilijne zorganizowane przez Zarząd Klubu Sportowego „Wełna” odbyło się 3 dni przed właściwą Wigilią, a więc w godzinach popołudniowych 21 grudnia. W „Dworku Pod Złotą Podkową” przy wigilijnych stołach zasiedli czynni piłkarze- zarówno liderzy Ligi Międzyokręgowej ze swym trenerem Andrzejem Ostańskim, jak i członkowie zespołów młodzieżowych i  najmłodszych prowadzonych przez Arkadiusza Dereżyńskiego, Andrzeja Szczepaniaka i Adama Jankowskiego oraz przez Radosława Modlibowskiego, Błażeja Geblera i Włodzimierza Załęskiego. Tradycyjnie nie zabrakło też seniorów – w minionych czasach czynnych piłkarzy, w tym  grającego w latach 50 – tych Bogdana Graczyka i Honorowego Prezesa Klubu Wojciecha Glinkiewicza oraz byłego Prezesa Antoniego Wiśniewskiego, a także wspierających materialnie i finansowo Klub sponsorów.

Gośćmi honorowymi spotkania byli Burmistrz Tadeusz Kłos, Przewodniczący Rady Miejskiej Zbigniew Kujawa i Sekretarz Gminy Blanka Gaździak, którzy też w trakcie uroczystości nie szczędzili słów uznania dla działalności Zarządu i dla samych sportowców oraz dla rodziców, a szczególnie dla matek najmłodszych zawodników, za ich zaangażowanie i wielostronną pomoc i opiekę nad nimi.

Uroczystość od powitania uczestników oraz gości honorowych rozpoczął Prezes Wiesław Szczepaniak, który podziękował też wszystkim za prowadzoną przez nich działalność na rzecz Klubu i po życzeniach świąteczno- noworocznych zaprosił do wspólnej konsumpcji wigilijnej. W trakcie spotkania ciepłe słowa podziękowań i życzeń, nie tylko pod adresem „swej drużyny” wypowiedział też trener Andrzej Ostański.

Oprawę muzyczną spotkania zapewnił Marek Zawadzki – serwowane przez niego melodie towarzyszyły też kolędom płynącym z ust młodych dziewcząt  Julii Czechowskiej i Zuzanny Szczepaniak. 

Pod koniec wieczerzy wigilijnej, w trakcie której nie zabrakło min. smażonego karpia, kiszonej kapusty z grzybami oraz tradycyjnych pierogów, już przy części kawowo- herbacianej z ciastem, na salę wkroczył Gwiazdor z „workiem” oczekiwanych przez najmłodszych prezentów. Wspierały go opiekunki najmłodszych piłkarzy – Magdalena Jarzębowska, Katarzyna Trąbka, Magdalena Bartkowiak i Paulina Cabańska, które też zadbały by termosy na ciepłe napoje trafiły do rąk „ich podopiecznych”, a świąteczne kubki z życzeniami noworocznymi od Burmistrza i logo Miasta i Gminy Skoki do wszystkich pozostałych uczestników.