Trampkarze młodsi już od trzech spotkań grają w nowych strojach piłkarskich w pomarańczowych barwach ala Holandia z nadrukiem „WEŁNA” SKOKI. Wszyscy zawodnicy wraz z trenerem pragną za pośrednictwem internetu złożyć podziękowania za finansowe wsparcie w zakupie nowych kompletów piłkarskich oraz za pomoc w realizacji wyjazdu na mecz do Poznania.

Nasze podziękowania kierujemy dla następujących instytucji i osób prywatnych:

  • Urząd Miasta i Gminy w Skokach,
  • Klub „Wełna” Skoki,
  • Zakład Remontowo Budowlany Michał Rosik,
  • Zakład Remontowo budowlany Andrzej Stiller,
  • Zakład Murarski Grzegorz Hagdan,
  • P. H. Agro-Bud Zygmunt Wojtasiak,
  • Sieć sklepów „Szyszka” Grzegorz Owczarzak.
Pragniemy również dokonać zakupu nowych strojów piłkarskich dla drużyny trampkarzy starszych i nowych piłek o rozmiarach „4” i „5” i już teraz zapraszamy wszystkich tych, którzy chcieliby pomoc finansowo w realizacji tego zakupu.

Radosław Kujawa