W skockiej hali sportowej z inicjatywy Tomasza Jarzembowskiego odbył się Turniej Piłki Nożnej dla najmłodszych. 17 grudnia, w niedzielne przedpołudnie spotkało się prawie 100  piłkarzy z terenu powiatu wągrowieckiego i najbliższej okolicy wraz z rodzicami oraz opiekunami.

Z zaproszenia Burmistrza Miasta i Gminy Skoki skorzystało 9 drużyn: Calcio Wągrowiec I i II,  Sokół Mieścisko, Leśnik Margonin, Hattrick Damasławek, Gminę Skoki reprezentowały 4 drużyny – dwie z Klubu Sportowego Wełna Skoki oraz dwie z Akademi Futbolu 2012.

Turniej rozegrano na zasadzie każdy z każdym, rywalizacja i sportowe zacięcie uczestników było godne podziwu. Jesteśmy przekonani, że Reprezentacja Polski będzie miała godnych zastępców.

Na podsumowaniu Turnieju Burmistrz Miasta i Gminy Skoki Tadeusz Kłos wręczył wszystkim uczestnikom oraz trenerom upominki i medale, podczas imprezy można było skorzystać ze słodkiego poczęstunku.

Najlepszym bramkarzem został Dominik Furmaniak (Sokół Mieścisko)
Najlepszym strzelcem został Franek Duda (Hattrick Damasławek)
Najlepszym zawodnikiem Eryk Nadworny (Akademia Futbolu Skoki)

Wyróżnieni otrzymali z rąk Burmistrza pamiątkowe statuetki oraz nagrody rzeczowe.

Ostateczna klasyfikacja:
1/ Calcio II Wągrowiec
2 / Sokół Mieścisko
3/  Akademia Futbolu 2012 Skoki II
4 / Calcio l Wągrowiec
5 / Leśnik Margonin
6 / Hattrick Damaslawek
7 / Akademia Futbolu 2012 Skoki I
8 / Wełna Skoki II
9/  Wełna Skoki I

Galeria zdjęć z turnieju: