W sobotę 10 lutego w hali sportowo-rekreacyjnej w Skokach, odbyły się ostatnie rozgrywki z serii Turniejów o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skoki. Do rywalizacji przystąpili najmłodsi adepci piłki, kategoria wiekowa Żak- roczniki 2009/2010.

W turnieju wzięło udział 8 zespołów podzielonych na dwie grupy. Po wielkich emocjach, zwycięstwo wywalcztyła Ekipa AP Cqalcio, drugie miejsce zajęła Wełna Rogoźno, a na najniższym stopniu podium uplasowali się zawodnicy Wełnianki Kiszkowo.

Nagrody indywidualne odebrali:

– najlepszy bramkarz: OIiwia Senger,

– najlepszy strzelec: Kacper Poor,

– najlepszy zawodnik: Patryk Busz.

Zarząd Klubu Wełna Skoki serdecznie dziękuje Burmistrzowi Miasta i Gminy Skoki Tadeuszowi Kłosowi za pomoc przy organizacji serii Turniejów oraz wsparcie inicjatyw Klubu Wełna Skoki.

Radosław Modlibowski