Do Mściszewa choć droga wyboista warto przyjechać. Przekonały się o tym 23 czerwca „Skoczki”, które na zaproszenie Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie koncertowały nad Wartą. W strojach z obowiązkowym w tym sezonie akcentem biało-czerwonym rozśpiewały i roztańczyły miłośników nocy świętojańskiej których przybywało z minuty na minutę. Publiczność okazała się wspaniała. Klimat imprezy i gościna tak bardzo nam się spodobały, że powrót do Mściszewa za rok będzie dla nas wielką radością.

Dziękujemy Dyrekcji Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie, Paniom: Arlecie Włodarczak i Agnieszce Wojtera za cudowne przyjęcie.

Grupa Artystyczna zakończyła występem w przystani Binduga artystyczny rok szkolny bogaty w wyjazdy koncertowe i liczne kulturalne atrakcje. Opiekunki i instruktorki „Skoczków” Małgorzata Wiśniewska i Katarzyna Kędziora – Dukszta dały z siebie wszystko. Dziękuję Paniom, Dzieciom mówię do zobaczenia na pikniku artystycznym w lipcu. Rodzicom – wiernym kibicom „Skoczków” podziękowań moc za stałą współpracę z Biblioteką.

Skoczki_w_Msciszewie_1 Skoczki_w_Msciszewie_2 Skoczki_w_Msciszewie_3

Skoczki_w_Msciszewie_4 Skoczki_w_Msciszewie_5 Skoczki_w_Msciszewie_6

Skoczki_w_Msciszewie_7 Skoczki_w_Msciszewie_8 Skoczki_w_Msciszewie_9

Skoczki_w_Msciszewie_10 Skoczki_w_Msciszewie_12 Skoczki_w_Msciszewie_14

Skoczki_w_Msciszewie_15