Jakże odmienny klimat niż zazwyczaj zapanował w skockiej hali 22 listopada, podczas koncertu zespołu T-LOVE, tym razem nie było patosu i powagi jak to zwykle bywa w naszej hali – była dobra zabawa dla zgromadzonej tak ok. 400 osobowej publiczności.

Nie ma co się dziwić jak na scenie pojawił się zespół T.LOVE, znana wszystkim zainteresowanym, wywodząca się Częstochowy formacja, tworząca od początku lat 80-tych muzykę pod wpływem punk rocka, a z upływem czasu korzystając również ze stylistyki reggae, rock’n’rolla, glam rocka, pop rocka.

T.LOVE został założony w roku 1982 początkowo jako Teenage Love Alternative i pod tą nazwą funkcjonował do roku 1987. Grupa szybko zdobyła sporą popularność, już w roku 1984 wystąpiła w charakterze gwiazdy na Festiwalu w Jarocinie.

W chwili obecnej jest zespołem o mocno ugruntowanej pozycji na polskiej scenie rockowej.
Koncert w Skokach był jednym z kilkudziesięciu podczas jesiennej trasy koncertowej pod nazwą Kryzyslove Tour 2009.

Atmosfera na koncercie była jak to na oficjalnym forum T-LOVE napisał obecny w Skokach Zbych Zalewski z Poznania (40 koncert zespołu w życiu) mega pozytywna. ZOBACZ WPIS (ZBYCH) >>>