31 lipca Burmistrz Miasta i Gminy Skoki Tadeusz Kłos uczestniczył w uroczystym wręczeniu promes dla Jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej.

Na placu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wągrowcu odbyła się uroczysta zbiórka podczas, której gen. brygadier Andrzej Bartkowiak – Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej wręczył promesy finansowe pochodzące, z budżetu Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej  dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu wągrowieckiego.

Środki, które otrzymała Ochotnicza Straż Pożarna w Skokach, Lechlinie oraz Rościnnie zostaną przeznaczone na zapewnienie gotowości bojowej tych jednostek, głównie za zakup sprzętu i umundurowania.

Otrzymane promesy są wyrazem uznania dla ogromnej pracy i zaangażowania strażaków ochotników, którzy na co dzień dbają o bezpieczeństwo naszych mieszkańców za co serdecznie im dziękujemy!

Zdjęcia, www.portalwrc.pl