20 sierpnia po raz trzeci zorganizowano Skocką Noc Sportową.

Od godziny 18 kompleks boisk Orlik zaczął się zapełniać miłośnikami piłki nożnej. Do Turnieju zgłosiło się 8 drużyn: Bemasport, FC Krecik Team, FC Kakulin, FC Akapulko, MKS Morgi, Rościnno, Max – Sport Galaxy oraz Pompa Team.

Rozgrywki toczyły się w 2 grupach A i B po 4 zespoły na początku mecze trwały  15 min, a w fazie pucharowej i o miejsca 2×10 min. Łącznie rozegrano 18 meczy. Ostatni skończył się tuż przed północą. Wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce MKS Morgi
II miejsce Bema Sport
III miejsce FC Kakulin
IV miejsce Max-Sport Galaxy
V miejsce Rościnno
VI miejsce FC Akapulko
VII miejsce FC Krecik Team
VIII miejsce Pompa Team

Kolejnym sportowym akcentem był aerobik, z którego skorzystało około 20 pań, po rozciągnięciu mięśni i intensywnym treningu na uczestników czekał nocny marsz z kijkami. Na wędrówkę o zmroku chętnych było około 30 osób zarówno pań i panów- ok. 6 km trasa biegła wśród leśnych terenów w okolicach Potrzanowa. Spacer trwał ponad godzinę, a wszyscy uczestnicy wrócili z energią i uśmiechem na ustach.

Podczas trwania imprezy wiele osób korzystało z dostępnego sprzętu sportowego i wykorzystywało istniejące zaplecze sportowe m.in. do gry w tenisa, koszykówki czy siatkówki. Bardzo cieszy udział i obecność na imprezie całych rodzin: dzieci, rodziców i dziadków. Mamy nadzieję, że Sportowe Noce na stałe wpiszą się w kalendarz skockich imprez.

Nie udało by się zorganizować tak dużego przedsięwzięcia gdyby nie zaangażowanie i pomoc wielu osób, za co im serdecznie dziękujemy.

Oprawa techniczna- Marek Zawadzki
Pierwsza pomoc- Krzysztof Tyborski
Turniej Piłki Nożnej- Animatorzy Sportu: Janusz Bojarski, Michał Szymaś, Radosław Kramer
Aerobik: Alicja Brewińska
Nordic Walking: Karolina Stefaniak.

Galeria zdjęć z III Nocy Sportowej:

[Not a valid template]