Spotkanie wigilijne Klubu Sportowego Wełny Skoki dowodzi, że sport łączy ludzi- 19.12.2015 Sala Biblioteki wypełniona była po brzegi: klubowicze od seniorów po najmłodszych, działacze, zaproszeni goście i sponsorzy przysłuchiwali się kolędom wykonywanym przez Katarzynę Dziel z córką oraz braci Błażyńskich.

Spotkanie rozpoczął wiceprezes Klubu Andrzej Pilaczyński przypominając historię Klubu złożył wszystkim życzenia i zapewnił, że Klub przetrwa nawet te gorsze chwile, natomiast Burmistrz przypomniał o inwestycjach Gminy w sport i podkreślił, że Klub może liczyć na wsparcie. Prezes Wiesław Szczepaniak docenił ogromne zaangażowanie rodziców zarówno w samą organizację spotkania jak i pomoc w opiece nad najmłodszymi podczas całego roku.

Specjalnym gościem imprezy był św. Mikołaj, rozdający słodkie upominki oraz pendrivy i kalendarze od Burmistrza. Podczas rozmów z zaproszonymi gośćmi i włodarzami Klubu tylko groził paskiem dyscyplinujacym a swoimi życzeniami wywoływał uśmiech na twarzach zebranych.