24.01.2015. w hali widowiskowo-sportowej w Skokach odbył się II Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych z Powiatu Wągrowieckiego. W zawodach uczestniczyło sześć drużyn reprezentujących swoje gminy: OSP Skoki, OSP Gołańcz, OSP Żabiczyn, OSP Sienno, OSP Wapno, OSP Niemczyn.

Organizatorem turnieju był Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Wągrowcu i Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP RP w Skokach. Mecze odbywały się systemem „każdy z każdym” i trwały po 15 min. Turniej był bardzo emocjocjonujący i obfitował w wiele ciekawych akcji a decydujące bramki padały często w ostatnich sekundach meczu. Zawody wygrała drużyna OSP Niemczyn, która reprezentować będzie nasz powiat w zawodach wojewódzkich, które odbędą się 1 lutego 2015 w Grodzisku Wielkopolskim.

Końcowa tabela:

1 miejsce OSP Niemczyn     –           12 pkt.

2 miejsce OSP Wapno          –           8 pkt.

3 miejsce OSP Sienno          –           7 pkt.

4 miejsce OSP Skoki             –           5 pkt

5 miejsce OSP Żabiczyn       –           4 pkt

6 miejsce OSP Gołańcz        –           4 pkt.

Na zakończenie turnieju drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i piłki halowe a trzy najlepsze drużyny dodatkowo puchary z rąk Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Wągrowcu druha Andrzeja Kuraszkiewicza oraz Burmistrza Miasta i Gminy Skoki pana Tadeusza Kłosa. Dodatkowo najlepszą drużyna turnieju otrzymała specjalny puchar ufundowany przez Prezesa Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP Województwa Wielkopolskiego druha Stefana Mikołajczaka.

Organizatorzy turnieju dziękują Władzom Gminy za udostępnienie hali, pani Kindze Świder i Pawłowi Szymasiowi za pomoc przy organizacji oraz Piotrowi Kaczmarkowi za zabezpieczenie medyczne zawodów.

[Not a valid template]