Kapryśna i przekropna aura w sobotę 1 kwietnia odstraszyła część zgłoszonych do udziału w 10 Rajdzie w Nieznane uczestników. W sumie w dwóch grupach sportowej (50km) i rekreacyjnej (26km) w rajdzie udział wzięło ok 60 rowerzystów ze 100 zgłoszonych.

Jak się okazało, pogoda dla tych którzy, się jej nie wystraszyli okazał się być łaskawą. Deszcz równo o godzinie 10 przestała padać. Trasa była co prawda usiana licznymi kałużami, ale suma summarum nie było to wielką przeszkodą.

Grupa sportowa zrobiła spore koło po Puszczy Zielonce, natomiast rekreacyjna pojechała w stronę Rogoźna.

Organizatorzy starali się ja co roku mocno zapętlić trasy, aby wywieść w pole uczestników jak najbardziej. W ostatecznym rozrachunku klucząc to tu to tam rowerzyści wrócili do gminy Skoki, a konkretnie do Potrzanowa.

Metą 10 Rajdu w Nieznane okazała się niedawno powstała Restauracja ZROŚLICHA.

Rokrocznie impreza ta cieszyła się niezmiennym powodzeniem, tym bardzie, że mety Rajdu w Nieznane zawsze są nietuzinkowe.

Przypomnijmy je więc:

Poniżej galeria zdjęć Tomasz Szwajkowskiego: