W piątkowe popołudnie, 8 lipca na Orliku w Skokach wystartowało Fitnessowe Powitanie Lata. Zajęcia prowadziły 4 znane doskonale w środowisku aktywnych pań instruktorki: Beata Druciarek – zumba, Marzena Pastor – fitness z elementami cardio dance, Joanna Tomczak – zdrowy kręgosłup oraz Kamilla Wojtkowiak – joga.

Wszystkie zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem, dały wiele radości i uśmiechów uczestnikom fitnessowego maratonu. Każdy mógł sprawdzić się w wybranych ćwiczeniach, lub przetestować wszystkie formy i zdecydować, które ćwiczenia sprawiają mu najwięcej korzyści.  

Podczas krótkich przerw mogliśmy podziwiać nasze zdolne, roztańczone dzieci „Skoczki STREET BEAT” z trenerką Panią Małgorzatą Wieczorek.

Bardzo dziękujemy naszemu prowadzącemu, zawsze niezawodnemu Piotrowi Wiśniewskiemu, który jak zawsze świetnie poprowadził imprezę i zagrzewał panie, ale i nie tylko, bo byli też panowie do jeszcze większego wysiłku.

Imprezę odwiedził Burmistrz Tadeusz Kłos.

Uczestnicy Fitnessowego Powitania Lata wrócili do domów z głową pełną endorfin oraz pamiątkową butelką/bidonem.

Wszystkim uczestnikom oraz widzom bardzo dziękujemy za przybycie i czynny udział. Ze swej strony obiecujemy, że jeszcze się spotkamy.  

Kasia Przybysz i Kamila Fredrych

Galeria zdjęć przedstawia ćwiczących uczestników imprezy: