Wody mogłoby być znacznie więcej, ale to co jest wystarcza jeszcze aby popływać kajakiem po rzece Małej Wełnie w granicach gminy Skoki.

Przekonali się o tym w sobotę 7 maja mieszkańcy wsi Bliżycie i Wysoka, którzy wzięli udział w spływie na odcinku Wysoka – Nadmłyn.

Uczestnicy spływu mogli się przekonać jakże inaczej wyglądają ich teren z punktu widzenia wody.

W połowie trasy kajakarze zrobili sobie małą przerwę przy ognisku i pieczeniu kiełbasek.

Ostatecznie 26 uczestników wyprawy po ponad 4 godzinach obcowania z przyrodą zakończyło spływ na tamie w miejscowości Nadmłyn.

Integracyjny spływ odbył się dzięki staraniom i współorganizacji radnego Łukasz Kubińskiego w ramach „Projektu Spływów Kajakowych – czas na sport i rekreację fizyczną” realizowanego przez Stowarzyszenie Aktywne Skoki.

Jest to zadanie publiczne realizowane poprzez współfinansowanie przez Gminę Skoki. Kwota udzielonej dotacji przez Gminę wynosi 4900 zł.”

Więcej na temat kolejnych spływów znajdziesz na stronie: http://aktywneskoki.pl/news/More/57

Galeria zdjęć przedstawia uczestników podczas spływu: