W niedzielę, 4 października na skockim Orliku rozegrano Sołecki Turniej Piłki Nożnej. W związku z obowiązującymi ograniczeniami, zrezygnowano w tym roku z organizacji Gminnej Ligi, aby jednak umożliwić najbardziej aktywnym zespołom sportową rywalizację z inicjatywy KS Potrzanowo zorganizowano jednodniowy Turniej.

Do rozgrywek zgłosiło się 6 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy: seniorów oraz juniorów. Animatorzy sportu Wiesław Nowak oraz Szymon Jasiński przeprowadzili rozgrywki w systemie każdy z każdym, w danej grupie.  Wszystkie drużyny zostały nagrodzone pucharami oraz voucherami na zakup sprzętu sportowego.

Uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie w rozwój sportu i promowanie aktywnego spędzania czasu wolnego na terenie Gminy Skoki-  Rejowiec, Łosiniec, Potrzanowo, Rościnno jesteście przykładem, że można się integrować i dobrze bawić, a jednocześnie rywalizować na wysokim sportowym poziomie.

Szczególne podziękowania należą się opiekunom drużyn i obecnym na Turnieju  sołtysom, którzy dzielnie wspierali swoich podopiecznych pomimo deszczowej pogody oraz za inicjatywę i wytrwałość w mobilizowaniu młodzieży do udziału w tego typu imprezach.

Poniżej wyniki poszczególnych spotkań:

TABELA TURNIEJU- SENIORZY

  X 1 2 3 PKT BRAMKI MIEJSCE
Rejowiec 1 0 : 17 0 : 12 0 0 : 29 III
Rościnno 2 17 : 0 7 : 2 6 24 : 2 I
Potrzanowo 3 12 : 0 2 : 7 3 14 : 7 II

 

TABELA TURNIEJU- JUNIORZY

  X 1 2 3 PKT BRAMKI MIEJSCE
Rościnno 1 5 : 7 2 : 4 0 7 : 14 III
Łosiniec 2 7 : 5 5 : 6 3 12 : 11 II
Potrzanowo 3 4 : 2 6 : 5 6 10 : 7 I

Poniżej zdjęcia z turnieju i jego podsumowania, autorzy: Kinga Pilna i Anna Rozmiarek