21 września w Łosińcu rozegrano Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skoki 2014. W rozgrywkach wzięło udział siedem drużyn. Przedstawiciele drużyn losowali swoich rywali i w ten sposób ustalono przebieg spotkań. W pierwszej kolejce Potrzanowo pokonało drużynę z Lechlina 1:0, Niedźwiedziny zdominowały Łosiniec 2:1, Kakulin zwyciężył z drużyną z Rościnna 3:1, natomiast Sława Wielkopolska wylosowała wolny los i tym samym awansowała do drugiego etapu. Kolejne spotkania przedstawiały się następująco: Sława Wlkp. – Niedźwiedziny 3:2, Potrzanowo- Kakulin 3:4. Finałowy mecz rozegrały drużyny z Kakulina oraz Sławy Wielkopolskiej. Spotkanie zakończyło się wygraną Sławy Wielkopolskiej tym samym przechodni Puchar Burmistrza trafił w ręce zawodników właśnie z tej drużyny.

Dla uczestników Turnieju zorganizowano ognisko oraz ciepłe napoje. Pomimo niesprzyjającej pogody rozegrano dodatkowy towarzyski mecz pomiędzy drużynami z Lechlina oraz Niedźwiedzin, co dowodzi słuszności organizowania tego typu imprez. Burmistrz Tadeusz Kłos pogratulował zwycięstwa oraz podziękował za chęć udziału w sportowym wydarzeniu pozostałym drużynom, a także mieszkańcom Łosińca za pomoc w organizacji Turnieju oraz ogniska – Panom Tomaszowi Pauszkowi oraz Kryspinowi Graczykowi. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom!