20 października 2018 w skockiej hali odbyły się rozgrywki kończące Skocką Ligę Halową.

W turnieju brało udział 11 drużyn, skupiających 153 zawodników. Walka była zacięta, a piłkarze dawali z siebie wszystko. Ostatecznie wyniki przedstawiają się następująco:
I  m-ce  Zjednoczeni Koptrans
II  m-ce  Akapulko
III m-ce  Młodzi Kiszkowo
IV m-ce Rossoneri
V  m-ce Dream Team
VI m-ce Krecik Team
VII m-ce Max Sport Kakulin
VIII m-ce USW Bolechowo Osiedle
IX  m-ce Belweder Team
X   m-ce Rościnno
XI  Andraka Team

Najlepszy strzelec Bartosz Belter (Zjednoczeni Koptrans)
Najlepszy bramkarz, z największą iloscią interwencji Mateusz Zieliński (Belweder Team)
Najlepszy zawodnik Fair Play Adam Dull (Rossoneri)

Wręczono specjalną nagrodę dla wzorowych kibiców – państwu Małgorzacie i Krzysztofowi Stoińskim, którzy byli obecni na wszystkich rozgrywkach podczas trwania ligi.

Każda z drużyn otrzymała od burmistrz Tadeusza Kłosa puchar oraz piłkę, natomiast wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki. Po oficjalnym podsumowaniu burmistrz Tadeusz Kłos serdecznie podziękował głównym organizatorom – panu Mariuszowi Andrzejewskiemu oraz Włodzimierzowi Załęskiemu za trud i poświęcony czas, a zawodnikom za zaangażowanie i sportową walkę.