W piątkowe popołudnie 05.10.2018 drużyny Żaków, Orlików, Młodzików, Trampkarzy i Juniorów KS Wełna Skoki  wraz z rodzicami i rodzeństwem spotkali się na stadionie sportowym w Skokach. Integracja przy ognisku to doskonała okazja do podsumowania działań, omówienia kierunków rozwoju klubu, a przede wszystkim do wspólnej zabawy.

Upominek w postaci piłki wręczany przez Burmistrza Miasta i Gminy Skoki Tadeusza Kłosa najbardziej przypadł do gustu najmłodszym- natychmiast udali się na boisko, żeby potrenować.

Dzieci i młodzież z dużym zainteresowaniem przyglądali się stanowisku Straży Pożarnej – druhowie z OSP Skoki przeprowadzili instruktaż udzielania pierwszej pomocy i prawidłowego postępowania podczas wykonywania reanimacji.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację za umożliwienie spędzenia popołudnia w tak miłej atmosferze.