Niespotykaną frekwencję miał turniej brydżowy rozgrywany w ramach Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w Brydżu Sportowym. Cykl obejmuje 14 turniejów rozgrywanych w różnych miastach Wielkopolski. Gospodarzami poprzednich turniejów były: Poznań, Piła, Kalisz, Konin, Leszno, Nowy Tomyśl, Ostrzeszów, Kórnik, Skorzęcin, Chrzypsko Wielkie, Siedlec.

1 września przyjechało do Skoków 56 par z sześciu województw (wielkopolskiego, kujawsko – pomorskiego, małopolskiego, zachodniopomorskiego, lubuskiego i dolnośląskiego). Piękna pogoda, bardzo dobre warunki do gry (hala sportowa) liczne nagrody oraz poczęstunek dla wszystkich uczestników zachęcały do przyjazdu do naszej miejscowości. Gościliśmy zawodników z klubów ekstraklasy oraz wielu z I –II ligi z Więcborka, Wrocławia, Poznania, Konina, Piły. Bardzo liczną grupę stanowili zawodnicy ościennych powiatów. Turniej był rozgrywany w formie 4 sesji po 10 rozdań.

W połowie turnieju na wszystkich uczestników czekał ciepły posiłek. Tak olbrzymie przedsięwzięcie jest możliwe do zorganizowania dzięki licznej grupie osób zaangażowanych w przygotowanie i przeprowadzenie zawodów. Posiłek oraz nagrody rzeczowe to zasługa wielu osób prywatnych oraz kilku firm z terenu naszej gminy.

Serdecznie dziękujemy: Burmistrzowi Miasta i Gminy Skoki, Panom Jarosławowi Modlibowskiemu, Longinowi Sapieji, Janowi Wójcikowi, Miłoszowi Tyll za ufundowanie nagród rzeczowych oraz posiłku dla uczestników, pracownikom i uczniom Gimnazjum nr 1 im. Polskich Olimpijczyków za przygotowanie imprezy. Dzięki tak licznej obsadzie turnieju przyszłoroczne Grand Prix będzie miało wyższą rangę w ramach rozgrywek organizowanych przez Polski Związek Brydża Sportowego. Zdjęcia z turnieju można obejrzeć na stornie Gminy Skoki. Oto ostateczne wyniki tegorocznej GPW Wielkopolski.

1. M. Pędziński – P. Siwiński           – 61,52

2. J. Borychowski – S. Zakrzewski – 57,53

3. J. Melcer – M. Woźniak                 – 57,43

4. M. Bukowski – J. Grewling         – 57,29

5. M. Gruszka – R. SZeklicki           – 56,09

6. B. Kaczmarek – M. Szymański   – 55,37

Puchar dla najlepszej pary skockiej zdobyli W. Sierzchuła – J. Modlibowski