Informujemy. że w miejscowości Potrzanowo i Lechlin zostały zamontowane kolejne w Gminie Skoki stacje nadawcze bezprzewodowego Internetu.

Korzystanie z sieci WiFI jest bezpłatne i odbywa się na tych samych zasadach co w mieście Skoki.

W celu podłączenia się do sieci należy mieć notebooka z karą bezprzewodową lub komputer stacjonarny z anteną kierunkową podłączoną do karty sieciowej bezprzewodowej, szczegółowy opis na stronie www.gmina-skoki.pl

Przypominam, że celem darmowej sieci WiFi jest rozpowszechnianie dostępu do wiedzy, e-administracja, e-bankowość.
Zabrania się korzystania z nielegalnego oprogramowania oraz programów P2P do ściągania filmów i muzyki. W przypadku wykrycia osoby korzystającej z programów typu „EMULE” „KAZA” itp. użytkownik zostanie usunięty z sieci bezterminowo.