Przypominamy, że od maja ubiegłego roku na terenie Skoków posadowione są trzy pojemniki do gromadzenia plastikowych nakrętek. Czerwone serca znajdują się przy dworcu PKP, Bibliotece oraz na targowisku.

Zbiórki plastikowych nakrętek – które są materiałem przeznaczonym do recyclingu – są jedną z najpopularniejszych form wspierania osób potrzebujących. Nie wymagają zaangażowania środków pieniężnych, a udzielana dzięki nim pomoc jest realną odpowiedzią na potrzeby.

Jeśli macie Państwo w domu zakrętki i nie wiecie, co z nimi zrobić, zachęcamy do wrzucania ich do koszy. W ten prosty i szybki sposób zrobicie coś dobrego dla innych. Każda nakrętka się liczy.

Mieszkańcy gminy Skoki, którzy są zainteresowani skorzystaniem z tej formy pomocy prosimy o kontakt z Urzędem Miasta i Gminy w Skokach.

Jednocześnie w imieniu Olgi, Tadzia i Antka dziękujemy wszystkim, którzy tak chętnie wspierają tę inicjatywę.