W sobotę 24 maja na boisku sportowym w Rościnnie odbył się Festyn dla Dominika, którego celem było pozyskanie środków finansowych na rehabilitację ciężko chorego chłopca, mieszkańca Gminy Skoki.

Mimo kapryśnej aury festyn charytatywny zgromadził wiele osób. Do licznych atrakcji tego wyjątkowego wydarzania należały: występy zespołów tanecznych, wokalistów, pokaz straży pożarnej OSP Skoki, strzelnice, jazdę konną, finał Ligi Mistrzów na dużym ekranie oraz Zabawa Taneczna pod chmurką.

Wszystkim artystom, którzy wystąpili na Festynie, składamy gorące podziękowania i wyrazy szczególnego uznania dla ich Wielkiego Serca. Pragniemy również podziękować Ochotniczej Straży Pożarnej z Rościnna, która podczas sobotniego festynu zapewniały bezpieczną zabawę i dbała o porządek na parkingu.

Podziękowania należą się przede wszystkim przedsiębiorcom, którzy wydatnie przyczynili się do tego, iż można było wygrać lub wylicytować cenne nagrody. A były to między innymi: sprzęt sportowy, wśród nich koszulka Lecha Poznań, która poszła za 1600 zł, sprzęt biwakowy, materace i wiele innych.

Na szacunek zasługują Ci, którzy pomimo niesprzyjającej pogody przyszli na festyn, a szczególnie Ci, którzy poprzez udział w licytacji i zakup losów przyczynili się do pozyskania środków. Łącznie zebraliśmy ponad 22 tyś. złotych.

festyn_1 festyn_2 festyn_3

festyn_4 festyn_5 festyn_6

festyn_7 festyn_8 festyn_9