W dniu 17 grudnia 2013 oficjalnie swe podwoje dla gości otworzył „Dworek Pod Złotą Podkową”, nowo powstały obiekt przy ul. Rościńskiej w Skokach. Dworek poświęcił ks. Karol Kaczor, a zaproszonych gości lampką szampana przyjęli właściciele państwo Barbara i Zygmunt Wojtasiakowie.

Dworek jak powiedział jego właściciel jeszcze jest w fazie ostatnich wykończeń. W chwili obecnej na gości czeka po królewsku urządzona sala balowa, która po nowym roku będzie czynną na co dzień restauracją. Dworek to także hotel – od lutego na gości czekać będzie 13 pokoi o wysokim standardzie, w tym jeden z podjazdem dla osób niepełnosprawnych.

Lada chwila ruszy strona internetowa, a posiadających swój profil na facebooku zachęcamy do polubienia profilu Dworek Pod Złotą Podkową.

W imieniu właścicieli serdecznie zapraszamy.

dworek_otwarcie_1 dworek_otwarcie_3 dworek_otwarcie_4

dworek_otwarcie_5 dworek_otwarcie_6 dworek_otwarcie_7

dworek_otwarcie_8 dworek_otwarcie_9 dworek_otwarcie_10

dworek_otwarcie_11 dworek_otwarcie_12 dworek_otwarcie_13