Jako zarządca obiektów rekreacyjno- sportowych na terenie Gminy Skoki chcielibyśmy zaapelować o zwrócenie uwagi na fakt nagminnego zaśmiecania i niszczenia terenów, które mają służyć jako miejsce wypoczynku i zabawy dla mieszkańców gminy zarówno dzieci jak i osób starszych.

Nasze starania o utrzymanie obiektów w należytym stanie pozostaną bez efektu jeżeli mieszkańcy zarówno starsi jak i ci najmłodsi nie nauczą się, że o WSPÓLNE DOBRO NALEŻY DBAĆ WSPÓLNIE.

Bardzo prosimy o używanie koszy na śmieci zgodnie z ich przeznaczeniem, reagujmy jeśli ktoś niszczy, zaśmieca, demoluje obiekty publiczne, zgłaszajmy te incydenty do organów ścigania.

Naprawdę tak niewielki wysiłek pozwoli na polepszenie wizerunku przede wszystkim mieszkańców Gminy Skoki.

W okresie od 20 do 26 kwietnia uczestniczymy w akcji Dzień Ziemi- może to dobry czas na zwrócenie uwagi na najbliższą okolicę.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia uszkodzonych urządzeń, zaśmieconych terenów, oraz inne przejawy wandalizmu- pamiętajmy , że koszty naprawy oraz uporządkowania ponosimy my wszyscy.