8 drużyn stanęło w szranki zawodów w piłce halowej w Skokach, w ramach turnieju zorganizowanego przez KS Wełna Skoki o Puchar Burmistrza Miast i Gminy Skoki grup Młodzików (rocznik 2005 i młodsi) w sobotę, 20 stycznia.

Zawody rozegrano w 2 grupach po 4 zespoły. Emocje towarzyszyły zawodnikom oraz kibicom do samego końca. W finałowym meczu o 1 miejsce spotkały się drużyny: Concord Murowana Goślina i Wełna Skoki I. W regulaminowym czasie mecz nie przyniósł rozwiązania, w rzutach karnych lepsi okazali się goście.

Oto klasyfikacja Końcowa:

I – Concord Murowana Goślina
II – Wełna Skoki I
III – Sparta Oborniki
IV – Wełna Skoki II
V – TPS Winogrady
VI – Zamek Gołańcz
VII – Gool Gołańcz
VIII – Huragan Pobiedziska

Królem strzelców został Franciszek Olszewski, najlepszym zawodnikiem – Mateusz Szczepaniak, a najlepszym bramkarzem Adrian Terebelski.

Nagrody i puchary wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Skoki Tadeusz Kłos. Burmistrz podziękował zawodnikom oraz rodzicom i działaczom sportowym zaangażowanym w organizację rozgrywek.

Turniej Młodzików rozpoczął zmagania młodych piłkarzy. Kolejne turniej organizowane przez KS Wełnę Skoki o Puchar Burmistrza przed nami. Już dziś zapraszamy do skockiej hali na rozgrywki:
– 28 stycznia (niedziela) Turniej Orlików (rocznik 2007)
– 27 stycznia (sobota) Turniej Orlików początkujących (rocznik 2008)
– 10 lutego (sobota) – Turniej Żaków (roczniki 2009-2010)  

zdjęcia z turnieju: