Gmina Skoki stała się bohaterem 3 odcinka, 3 sezonu akcji Głosu Wielkopolskiego – Rowerem przez Wielkopolskę – promującej najlepsze, najciekawsze, najwygodniejsze i najczęściej odwiedzane trasy rowerowe w Wielkopolsce. To oferta nie tylko dla zawodowych rowerzystów, ale i wszystkich amatorów dwóch kółek. Chcesz potrenować? Wybrać się z rodziną na rowerową wycieczkę? Poznaj z nami uroki regionu!

Zobacz inne filmy w ramach tego projektu https://gloswielkopolski.pl/tag/rowerem-przez-wielkopolske

Realizacje odcinka programu „Rowerem przez Wielkopolskę” wspierały dwie firmy: Budocomplex Sp. z o.o. oraz MAL-BUD Piotr Janka Skoki.

Są to przedsiębiorstwa, które na co dzień działają w branży budowlanej, ale również intensywnie angażują się na rzecz sportu lokalnego w mieście i gminie Skoki. Dziękujemy.