Tytuł: Ferie jak z bajki

Autor: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Skokach

Spis treści:

Rozdział I Akademia małego plastyka dla Bibliomaluchów i Termy Maltańskie dla Bibliostarszaków

Rozdział II Akademia małego muzyka dla Bibliomaluchów i Muzeum Instrumentów Muzycznych dla Bibliostarszaków

Rozdział III Akademia małego kucharza dla Bibliomaluchów i Muzeum Archeologiczne dla Bibliostarszaków

Rozdział IV Akademia małego sportowca dla Bibliomaluchów i Przygoda na ściance dla Bibliostarszaków

Rozdział V Moja Biblioteka dla Bibliostarszaków i Teatr Animacji dla Bibliomaluchów

Gry na instrumentach w szkole muzycznej, wyrabianie ciasta, lepienie i gotowanie pierogów w karczmie Kołodziej, tworzenie filmów animowanych, tańce wygibańce, zwiedzanie od kulis teatru animacji, udział w spektaklu w Teatrze Wielkim, pływanie, wspinaczka na ściance, poznawanie instrumentów, epoka kamienia i mumie, czyli wiem więcej i codzienne czytanie książek – tak spędziło ferie 120. dzieci w skockiej Bibliotece. Biblioteka organizuje aktywne spędzanie czasu wolnego od zajęć szkolnych rokrocznie od ponad 7 lat. Każdego roku dbamy o różnorodność działań, o nowe kreatywne zajęcia podczas których dzieciaki bawią się i uczą.

Po raz kolejny dziękujemy za udział feriach wszystkim dzieciom i za zaangażowanie rodzicom.

Za materiały promocyjne, apteczki pierwszej pomocy i plecaki dziękujemy PZU S.A. oddział Oborniki/Wągrowiec .

Data : 3-14. 02 2014 r Skoki,

www.gmina-skoki.pl – zdjęcia

The end of the story