30 stycznia 2016 w hali Widowiskowo – Sportowej w Skokach odbył się Turniej Piłkarski drużyn Orlików,zorganizowany przez KS Wełna Skoki.

Gminę Skoki reprezentowały dwie drużyny Wełna Skoki oraz Wełna Skoki II. Łącznie do piłkarskich zmagań przystąpiło 7 zespołów. Zawodnicy pomimo tego, że są na początku sportowej drogi na boisku wykazywali się świetną techniką, precyzją i kondycją fizyczną. Ostateczne wyniki przedstawiają się następująco:

1/Wełna Skoki
2/ Orkan Objezierze
3/ Huragan Pobiedziska
4/ Wełna Skoki II
5/ Sparta Oborniki
6/ Zamek Gołańcz
7/ TPS Winogrady

Nagrodę specjalną otrzymały zawodniczki Sparty Oborniki: Przybył Gabrysia oraz Pacholska Gabrysia, które swoimi umiejętnościami udowodniły, że piłka nożna to sport nie tylko dla mężczyzn.

Najlepszym zawodnikiem został Jan Frankowski z drużyny Huragan Pobiedziska, najlepszym bramkarzem Kacper Połczyński ze Skoków, natomiast na miano króla strzelców zasłużył Alan Andraka ze Skoków, który podczas Turnieju zdobył 7 goli.

Uczestnicy otrzymali od Burmistrza nagrody rzeczowe oraz  puchary, medale i pamiątkowe statuetki.

Już 7 lutego odbędzie się turniej drużyn ”Żaków”, na który serdecznie zapraszamy.