28 stycznia w szkole podstawowej w Lechinie miało miejsce pierwsze z dziesięciu spotkań pt. Profilaktyka Żywieniowa 50 +. Spotkanie odbyło się w ramach projektu realizowanego w 2020 przez Stowarzyszenie Edukacyjne TĘCZA w Zdrowym ciele zdrowy duch – edycja VII.

Mieszkańcy gminy Skoki w wieku 50+ spotkali się z dietetykiem, żywieniowcem Magdaleną Walkowiak z Centrum Żywienia Człowieka – Równowaga. Spotkanie zakończyła degustacja zdrowej i dietetycznej potrawy z ryb, która była w międzyczasie przyrządzona według przepisu pani Magdy.

Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć do zajęć prosimy o kontakt pod podany na plakacie numer telefony.

Serdecznie zapraszamy

zdjęcia ze spotkania:

W zdrowym ciele zdrowy duch- edycja VII  realizowane przez Stowarzyszenie Edukacyjne Tęcza zostało powierzone przez Gminę Skoki w otwartym konkursie ofert. Wysokość środków finansowych przekazanych przez Gminę Skoki na  zadanie z zakresu Działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych oraz działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym to 45.000,00 zł.