21 sierpnia na boisku Orlik w Skokach odbył się Turniej Charytatywny dla Olgi Miśkiewicz z Kiszkowa zorganizowany głownie przez mieszkańców gminy Skoki pod przewodnictwem Arkadiusza Andraki.

W zmaganiach o Puchar ufundowany przez Burmistrza Miasta i Gminy Skoki udział wzięło 15 drużyn rywalizujących.

Oto jak relacjonuje go na swoim profilu społecznościowym Facebook jedna z wolontariuszek, organizatorek, Magdalena Wilkosz:

Podczas turnieju zbieraliśmy środki na terapię genową dla Olgi. Dzięki ofiarności uczestników udało się zebrać 7.116,50 złotych i 26,32 EURO.

Do powodzenia tego wydarzenia przyczyniło się bardzo wielu ludzi o dobrych sercach. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom oraz osobom, które pomogły nam w organizacji turnieju. Szczególnie dziękujemy:

• 7 SDH Hyce im Gen. Stanisława Sosabowskiego w składzie: Anna Adrych Paulina Adrych Wiktoria Topczewska Amelia Jeske Michał Szklennik Gracjan Gracz Szymon Kmieć Ola Wilkosz oraz Nadia Andraka Marek Ślósarczyk i Dajana Zywert za pomoc w przygotowaniu i obsługę stoisk z loterią fantową, kiermaszem i gastronomią,
  • Staropolska Zagroda – Tradycyjne Wyroby Wędliniarskie Miłosz Tyll za pyszne jedzonko,
  • Po Godzinach Art Marcin Reszelski
  • Franciszek Szklennik
  • OKS Wschód
  • sędziemu panu Grzegorzowi Blaszke
  • zawodnikom i kibicom wszystkich drużyn, które wzięły udział w turnieju.

Dzięki Waszym wielkim sercom z pewnością uda nam się wygrać walkę o normalne i szczęśliwe życie dla Olgi
Serdecznie dziękujemy

www.siepomaga.pl/olga

Galeria zdjęć autorstwa Hanny Krot: