20 stycznia w hali Zespołu Szkół nr 1 przy ulicy Kcyńskiej w Wągrowcu doszło do spotkania druhów reprezentujących OSP z terenu powiatu wągrowieckiego. Do turnieju zgłosiło się łącznie 6 drużyn. Gminę Skoki reprezentowali druhowie z OSP Kakulin. Mecze rozgrywano w systemie każdy z każdym. Po zaciętej i wyrównanej walce ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:
I miejsce OSP z Damasławek
II miejsce OSP Kakulin
III miejsce OSP Runowo

Najlepszy bramkarz:  Radosław Weichert (OSP Kakulin),
Najlepszym strzelec: Patryk Poprawski (OSP Gołańcz)
Najlepszym zawodnik: Daniel Stróżewski (OSP Damasławek).

Organizatorem turnieju był Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Wągrowcu. Patronat honorowy nad turniejem objął starosta Tomasz Kranc.

Drużyna OSP Damasławek reprezentować będzie powiat wągrowiecki w turnieju wojewódzkim, który odbędzie się 4 lutego w Grodzisku Wielkopolskim.

Serdecznie gratulujemy druhom z OSP Kakulin sukcesu drużynowego oraz indywidualnego!