Dnia 4 grudnia Święty Mikołaj zaszczycił swoją obecnością również dzieci ze wsi Wysoka i Bliżyce. Mikołaj przybył do Bliżyc lekko podenerwowany, gdyż jak mówił, renifery się zbuntowały brakiem śniegu i nie dały zaprzęgnąć się do sań. Dlatego Mikołaj przyjechał dla odmiany bryczką zaprzęgniętą w dwa piękne konie.

Po przywitaniu się z dziećmi Święty przystąpił do rozdawania prezentów. Z każdym z dzieci rozmawiał i nie wszyscy deklarowali, że byli w tym roku grzeczni.

Jednak każdy z naszych milusińskich otrzymał prezent oraz mógł przy blasku choinki pośpiewać kolędy. Świętemu Mikołajowi spodobało się w Bliżycach, jednak musiał wyruszyć w dalszą drogę do innych grzecznych dzieci.

Spotkanie mikołajkowe zostało zakończone przy gorącej herbacie oraz słodyczach przygotowanych dla dzieci i ich przybyłych rodziców.

Mikolaj_2Mikolaj_3Mikolaj_4Mikolaj_5
Mikolaj_6Mikolaj_7Mikolaj_8Mikolaj_9
Mikolaj_10Mikolaj_11Mikolaj_12Mikolaj_13
Mikolaj_14Mikolaj_15Mikolaj_16