Dnia 4 grudnia Święty Mikołaj zaszczycił swoją obecnością również dzieci ze wsi Wysoka i Bliżyce. Mikołaj przybył do Bliżyc lekko podenerwowany, gdyż jak mówił, renifery się zbuntowały brakiem śniegu i nie dały zaprzęgnąć się do sań. Dlatego Mikołaj przyjechał dla odmiany bryczką zaprzęgniętą w dwa piękne konie.

Po przywitaniu się z dziećmi Święty przystąpił do rozdawania prezentów. Z każdym z dzieci rozmawiał i nie wszyscy deklarowali, że byli w tym roku grzeczni.

Jednak każdy z naszych milusińskich otrzymał prezent oraz mógł przy blasku choinki pośpiewać kolędy. Świętemu Mikołajowi spodobało się w Bliżycach, jednak musiał wyruszyć w dalszą drogę do innych grzecznych dzieci.

Spotkanie mikołajkowe zostało zakończone przy gorącej herbacie oraz słodyczach przygotowanych dla dzieci i ich przybyłych rodziców.

Mikolaj_2 Mikolaj_3 Mikolaj_4 Mikolaj_5
Mikolaj_6 Mikolaj_7 Mikolaj_8 Mikolaj_9
Mikolaj_10 Mikolaj_11 Mikolaj_12 Mikolaj_13
Mikolaj_14 Mikolaj_15 Mikolaj_16