logoPo raz 5 Towarzystwo Wspierania Rodziny i Dziecka ALIA działające prężnie na naszym obszarze wygrało konkurs na realizacje działania publicznego na rzecz seniorów z gminy Skoki pod nazwą „W zdrowym ciele zdrowy duch V edycja”.

Projekt jest realizowany przez cały 2019 rok. W ramach niego 30 pań dwa razy w tygodniu uczęszcza na zajęcia pilates (nabór zamknięty). Zaplanowano 12 wyjazdów autokarowych do wągrowieckiego Aquaparku, 5 z nich za nami, kolejne 7 we wrześniu, będzie prowadzony odrębny nabór.

dav

W chwili obecnej prowadzone są nabory na cykl wykładów i badań profilaktycznych, marsze nordic walking oraz spotkania z dietetykiem. (3 plakaty w załączeniu).

W najbliższym czasie ogłosimy terminy rajdów rowerowych dla seniorów. Jesienią natomiast odbędzie się drugi cykl spotkań i wykładów pod nazwą „ciało i umysł” (nabory latem).

Do udziału w projekcie bezpłatnie zapraszamy mieszkańców gminy Skoki w wieku 50 +

Koordynatorem wszystkich działań jest pani Karolina Stefaniak.