Chór Kameralny kierowany ręką Andrzeja Kaliskiego rozpoczął w minioną niedzielę 18 marca 2012 roku wielkopostne koncertowanie. Najpiękniejsze utwory pasyjne zabrzmiały w kościele p.w. Bł. Michała Kozala w Wągrowcu. Na powodzenie występu złożyły się wspaniale dobrane teksty, pełna obsada chórzystów, zachowana harmonia, pełne pasji podejście do sztuki dyrygenta i śpiewaków oraz zaangażowanie księży, odpowiednia akustyka świątyni i skupiona publiczność. Wierni docenili kunszt artystyczny maestro Andrzeja Kaliskiego dziękując za występ gromkimi brawami.

W najbliższą niedzielę 25 marca ponad 25. skocko-wągrowieckich chórzystów uświetni mszę świętą w Poznaniu w kościele p.w. Św. Aniołów Stróżów, w kwietniu podczas Wiosny Margonińskiej koncertować będą w Margoninie, w maju w Dąbrówce Kościelnej(pieśni maryjne). Wszystkich chętnych słuchaczy ze Skoków i okolic zapraszamy do uczestnictwa w wyżej wymienionych wydarzeniach.

Chor_1 Chor_2 Chor_3

Chor_4 Chor_5 Chor_6

Chor_7 Chor_8 Chor_9

Chor_10 Chor_11