Dwie grupy dzieci, wśród nich Przedskoczki i Skoczki wzięły udział w warsztatach taneczno-muzycznych. Weekend warsztatowy nie jest niczym nadzwyczajnym w przypadku Grupy Artystycznej Skoczki, ten 25/ 26 stycznia 2014 był jednak niezwykły.

Zajęcia prowadzone przez Karinę Olejniczak znaną jako Mademoiselle Carmel, wokalistkę o afrykańskiej urodzie i temperamencie rodem z Czarnego Lądu i akompaniującym jej na pianinie, i akordeonie Mateuszem Dońcem (Mam Talent) okazały się „strzałem w 10”.

W rytmie reagge powstała „Skoczna piosenka” i inne utwory, które dzieciaki z powodzeniem i radością prezentowały śpiewająco i tanecznie. Wspólnie z wokalistką i zespołem The Zebras Grupa Artystyczna Skoczki zaprezentuje efekty warsztatów podczas spotkania z wolontariuszami podsumowującego 22 Finał WOŚP 31 stycznia 2014 roku.

Młodym artystom gratulujemy i czekamy na kolejne innowacyjne odkrycia muzyczne. Warsztaty zorganizowane zostały przy udziale Biblioteki w Skokach, instruktorów i rodziców Przedskoczków i Skoczków.