W poniedziałek, 21 października miało miejsce pierwsze spotkanie warsztatowe w ramach realizowanej przez Towarzystwo Wspierania Rodziny i Dziecka ALIA kolejnej edycji projektu W Zdrowym Ciele Zdrowy Duch, czyli aktywni 50+ w gminie Skoki. Wczorajsze warsztaty otwierały cykl 7 spotkań pod roboczym tytułem Ciało i Umysł 50+. Panie uczyły się pod okiem kosmetyczki jak domowymi sposobami zdrowo dbać i pielęgnować swoje ciało.

Dwa następne spotkania to także warsztaty gdzie lista chętnych jest już pełna, ale na wykłady od 12 listopada serdecznie zapraszamy, zgłoszenia pod numerem 691726319 w godz. 8-15.  Szczegóły na plakacie obok.

Zadanie W zdrowym ciele zdrowy duch – edycja VI w zostało sfinansowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Skoki, w ramach wsparcia zadań z zakresu działalności na rzecz zwiększenia uczestnictwa w życiu społecznym, aktywizacji oraz poprawy stanu fizycznego i psychicznego seniorów.

Tymczasem w ramach projektu aktywni mieszkańcy gminy Skoki korzystają w uroków jesieni, o to zdjęcia z dwóch spacerów z kijkami jakie odbyły się w Skokach i w Brzeźnie.