66 osób, wzięło udział w spływie kajakowym Szlakiem Potrzanowskich Jezior z Doliną Wełny, który odbył się w sobotę 25 sierpnia, ze startem i metą na plaży jeziora Włókna w Potrzanowie.

Należy podkreślić fakt, iż wszystkie zgłoszone w spływie osoby stawiły się w dniu imprezy, choć prognozy pogody nie były całkiem optymistyczne. Jak się okazało zapowiedzi nie sprawdziły się, burzy nie było. Przez parę minut towarzyszył nam rzęsisty deszcz po którym wyszło piękne słońce. A że było bardzo ciepło tego dnia to do końca spływu zdążyliśmy wyschnąć.

Wspólnie opłynęliśmy 5 z 6 jezior szlaku pomijając jezioro Maciejak.

Głównym sponsorem wydarzenia było Stowarzyszenie „Dolina Wełny”, któremu bardzo dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę przy organizacji imprez rekreacyjnych dla mieszkańców naszej gminy i sympatyków naszej piękne okolicy.

Zdjęcia i film Karolina Stefaniak