Oferta turystyczna gmin z obszaru „Puszczy Zielonka” po raz kolejny była obecna na stoisku promocyjnym w ramach Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej podczas XIX Targów – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR, które miały miejsce w dniach 22-24 lutego w Łodzi.

O idei promocji poprzez udział w targach turystycznych na terenie kraju pisaliśmy już przy okazji poprzednich relacji z imprez targowych.

W tym roku zorganizowaliśmy konkurs dla odwiedzających nas gości, gdzie oprócz ciekawych publikacji o „Puszczy Zielonka” rozlosowano wśród uczestników weekend w jednym z gospodarstw agroturystycznych w Potrzanowie.

Warto jeszcze nadmienić, iż wzorem lat ubiegłych będziemy obecni także w tym roku na targach turystycznych w Katowicach oraz Szczecinie, a także z racji uczestnictwa w Stowarzyszeniu Lokalna Grupa Rybacka „7 Ryb” na V Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL w Kielcach.