22 września w Rościnnie odbył się II Turniej Parafialny w Piłce Nożnej juniorów. W sportowej rywalizacji udział wzięły zespoły z Łosińca i Potrzanowa, którym dziękujemy za przybycie. Pierwsze miejsce zajął zespół z Rościnna drugie z Potrzanowo, na trzeciej pozycji uplasował się zespół z Łosińca.

Po sportowej rywalizacji przy ognisku z kiełbaskami zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz piłki.

Na słowa uznania zasługują zawodnicy z Rościnna, którzy w dużej mierze przyczynili się do organizacji imprezy. A byli nimi: Szymon Obst, Mikołaj Wojtaś, Dawid Obst, Piotr Mróz, Kamil Loręcki, Karol Korczak, Jakub Wieńc, Krzysztof Wojtaś oraz Gracjan Loręcki.

Podziękowania składamy proboszczowi Sławomirowi Komorowskiemu oraz UMiG w Skokach.

Hubert Czarnecki

Zdjęcia z imprezy Kacper Reszelski i Hubert Czarnecki