200 małych i dużych rowerzystów, z przewagą liczebną na małych wzięło udział w XII już edycji corocznego Rajdy Rowerowego z okazji Dnia Dziecka organizowanego przez burmistrza Tadeusza Kłosa.

Tegoroczna aura bardzo sprzyjała rowerzystom, przyjemna temperatura oraz opady deszczu w ostatnich dniach sprawiły, że tras nie była zbyt trudna. Rajdowicze mieli do pokonania dystans 13,5 km na metę w Lechlinie, a tu czekał na nich Tęczowy Festyn Rodzinny z TĘCZĄ i moc atrakcji o którym opowiem w jednym z kolejnych wydarzeń.

Nadmieńmy jeszcze tylko, że każdy mały rowerzysta pojechał do domu z nagrodą od pana Burmistrza.

Organizatorzy oprócz TĘCZY dziękują za pomoc jeszcze Małgorzacie Szpendowskiej-Wylegalskiej i Policji za edukacyjną grę profilaktyczną oraz Związkowi Międzygminnemu „Puszcza Zielonka” za finansowe wsparcie.

A o tym jak udana to była impreza niech świadczą roześmiane budzie dzieci na zdjęciach.