W upalną niedzielę 18 czerwca na skockim orliku rozegrano „II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Sławy Wielkopolskiej” pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Skoki. W turnieju udział wzięło 6 zespołów. Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”. Po zaciętej rywalizacji wyniki przedstawiają się następująco:

Miejsce/Drużyna

Punkty

1.     Sława Wielkopolska – Seniorzy

15

2.     Grzybowo

10

3.     Rościnno

10

4.     Sława Wielkopolska – Oldboje

6

5.     Lechlin

3

6.     Sława Wielkopolska – Juniorzy

0

Mimo trudnych warunków atmosferycznych wszystkie zespoły nie odpuszczały i do końca rywalizowały o jak najwyższe miejsce w klasyfikacji końcowej. Na turnieju panowała świetna atmosfera. Podziękowania za pomoc przy organizacji turnieju należą się sołtysowi Sławy Wielkopolskiej – Danielowi Stoińskiemu.

Tomasz Jarzembowski