Pracownicy gospodarczy Urzędu w okresie wiosennym przeprowadzają liczne remonty.

• W pierwszej kolejności odnawiane są przystanki autobusowe. Zostały one wszystkie pomalowane, a Bliżycach i Rakojadach wymagały przeprowadzenia gruntownego remontu przez firmę zewnętrzną. W Bliżycach dokonano wymiany części odeskowania na dachu, założono nową papę, opierzenie i rynnę oraz naprawiono ławki. Podobnie w Rakojadach naprawiono zdeformowany dach dokonując pokrycia go blachodachówką.
  • Na terenie miasta Skoki na drogach gminnych zostało odnowione oznakowanie poziome, które po sezonie zimowym było mało czytelne. Drugie malowanie pasów i linii rozgraniczających na drogach gminnych planowane jest jeszcze raz w tym roku w sezonie jesiennym. Odnowieniu jeszcze wymaga oznakowanie na drogach powiatowych przebiegających przez teren miasta, które winno nastąpić w ciągu najbliższych tygodni wg zapewnień Powiatowego Zarządu Dróg w Wągrowcu.