Skocka Noc Sportowa to kolejna oferta sportowo-rekreacyjna dla mieszkańców i sympatyków Gminy Skoki. Głównym punktem programu tego wieczoru i nocy był I Nocnym Turnieju ORLIKA zorganizowany przez miłośnika piłki nożnej Michała Bejmę. W nocnym Turnieju udział wzięło blisko 100 zawodników z 8 drużyn, które na co dzień grają w rozgrywkach Skockiej Ligi Orlika. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Łącznie podczas imprezy rozegrano 16 spotkań.

Grupa A
Wyniki:
FC Krecik Team – Rossoneri 0:3
FC Akapulko – Max-Sport Galaxy 1:0
FC Krecik Team – FC Akapulko 1:1
Rossoneri – Max-Sport Galaxy 3:1
FC Krecik Team – Max-Sport Galaxy 1:1
Rossoneri – FC Akapulko 4:3

Tabela:
1. Rossoneri – pkt. 9 – bramki 10-4
2. FC Akapulko – pkt. 4 – bramki 5-5
3. FC Krecik Team – pkt. 2 – bramki 2-5
4. Max-Sport Galaxy – pkt. 1 – bramki 2:5

Grupa B
Wyniki:
MTC Gapiński – BemaSport 0:2
Copacabana – FC Kakulin 1:2
MTC Gapiński – Copacabana 2:1
BemaSport – FC Kakulin 0:0
MTC Gapinski – FC Kakulin 1:0
BemaSport – Copacabana 6:1

Tabela:
1. BemaSport – pkt. 7.- bramki 8-1
2. MTC Gapiński – pkt. 6 – bramki 3-3
3. FC Kakulin – pkt. 4 – bramki 2-2
4. Copacabana – pkt. 0 – bramki 3-10

Mecze półfinałowe:
Rossoneri – MTC Gapiński 3:4
BemaSport – FC Akapulko 6:1

Mecz o 3 miejsce: Rossoneri – FC Akapulko 1:6

Finał: BemaSport- MTC Gapiński 5:0

Najlepszy strzelec: Hubert Nitka (BemaSport)
Najlepszy bramkarz: Bartosz Westfal (MTC Gapiński)
Najlepszy zawodnik: Artur Andryszczyk (FC Akapulko)

Klasyfikacja końcowa:
1. BemaSport
2. MTC Gapiński
3. FC Akapulko
4. Rossoneri
5-8. FC Krecik Team, FC Kakulin, Max-sport Galaxy, Copacabana

Piłka nożna to nie jedyna atrakcja sportowa twego wieczoru. Urząd Miasta i Gminy w Skokach przy okazji piłkarskich zmagań przygotował także dwie imprezy towarzyszące na ORLIKU.

Pierwszą z nich był nocny aerobik, poprowadzony przez znaną już w Skokach fizjoterapeutkę z Wągrowca, panią Alicję Brewińską. Około 30 pań w rytm muzyki i pod wodzą pani Ali wylewało siódme poty na boisku do tenisa ziemnego.

Drugą dodatkową atrakcją wieczoru był nocny marsz z kijami nordic walking. O godzinie 21, kiedy to o tej porze roku zapadają prawdziwe ciemności grupa 40 śmiałków odważyła się w świetle czołówek wyruszyć w 6 km spacer po lesie. Nikt się nie zgubił 🙂

[Not a valid template]