W jednym z ostatnich słonecznych i ciepłych dni tego wyjątkowo pięknego lata, w czwartek 20 września Burmistrz Tadeusz Kłos wraz z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Joanną Wolicką-Przywarty odwiedzili państwo Annę i Idziego Drewsów w ich domu. Małżonkowie właśnie tego dnia obchodzili 60 rocznicę zawarcia związku małżeńskiego i jak wspominali to był równie piękny i słoneczny dzień.

Z tej okazji Jubilaci usłyszeli życzenia pomyślności oraz dostali bukiet kwiatów i drobny upominek. Spotkanie przebiegło w miłej i ciepłej atmosferze. Rodzicom towarzyszyła córka Alicja i syn Roman z żoną Dorotą. W spotkaniu wzięli udział także członkowie OSP w Skokach, prezes Piotr Kaczmarek i wiceprezes Jan Kaczorowski.

Szanownym Jubilatom serdecznie gratulujemy pięknego Jubileuszu i życzymy zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności na następne lata życia.