14 października zakończono prace remontowe dachu na budynku byłego dworca PKP w Sławie Wlkp. będącego własnością gminy Skoki. Prace polegały na wymianie pokrycia dachu z dachówki ceramicznej wraz z remontem konstrukcji dachu i przebudową pomieszczeń poddasza na dwa lokale mieszkalne.

Jednocześnie, wykorzystując rozstawione rusztowania i zalecenia nadzoru kominiarskiego przeprowadzono remont trzonów kominowych, polegający na przemurowaniu kominów ponad dachem, rozwierceniu istniejących przewodów dymowych wraz z montażem wkładów ze stali żaro i kwasoodpornej. Dodatkowo wymieniono piece centralnego ogrzewania na opalane ekogroszkiem klasy 5, oraz zamontowano trzy szczelne zbiornika na ścieki sanitarne.

W przebudowanych pomieszczeniach poddasza zamontowano nową stolarkę okienną i drzwiową, wykonano ocieplenie ścian i sufitów wraz z wykonaniem nowej konstrukcji podłóg z płyt OSB.

Wymienione roboty wykonało Przedsiębiorstwo Budowlane MAJ Anna Tadeusz z siedzibą  w   Palędzie ul. Modrzewiowa 14 wyłonione w wyniku postepowania przetargowego.

Koszt całości zadania wyniósł  272.247,71 zł brutto.