Tradycyjnie już z okazji Dnia Kobiet w Skokach było koncertowo. W sobotę, 19 marca 2016, hala sportowo – widowiskowa z trudem pomieściła fanów znanych i lubianych artystów ze Śląska. Niemalże osiemset osób przybyło, aby posłuchać melodyjnych utworów naprzemiennie z tekstami kabaretowymi. Tymi ostatnimi bawił wyśmienicie Krzysztof Respondek. Od czasu do czasu na scenie pojawiał się w towarzystwie pięknych pań, które zapraszał wprost z widowni. Śmiechu było zatem co niemiara. Krzysztof Respondek zachwycił gryfne frele również nieprzeciętnym głosem. Romantycznie i nastrojowo robiło się w hali, gdy na estradę wchodził Jacek Silski. Jego utwory zachęcały do wspólnego pośpiewania, a nawet zatańczenia:). Podobnie publiczność reagowała na duet „Duo Coral”. Artyści zachwyceni przyjęciem publiczności po koncercie długo jeszcze rozdawali autografy i pozowali do wspólnych zdjęć. Panie przywitane zostały tulipanami, które jak zwykle elegancko wręczyli: Antoni Wiśniewski i Karol Kłos. Dziękujemy za wspaniałe popołudnie. Kłaniamy się wszystkim małym i dużym Kobietom, życząc dużo zdrowia i uśmiechu 🙂
Elżbieta Skrzypczak w imieniu organizatora koncertu: Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Skokach.

[Not a valid template]