9 Października 2016 odbył się Turniej piłki nożnej najmłodszych adeptów piłki nożnej zorganizowany przez animatorów skockiego orlika. Niestety ze względu na warunki atmosferyczne Turniej odbył się w Hali sportowej.

W rozgrywkach łącznie udział wzięło 10  grup reprezentujących następujące zespoły: Akademia Futbolu 2012 Skoki, AP Calcio Wągrowiec oraz Sokół Mieścisko.  Młodzi zawodnicy dostarczyli wszystkim dużo pozytywnych emocji poprzez piękne akcje, strzelone bramki  i wielkie zaangażowanie. Zarówno trenerzy jak i rodzice mogą być z nich dumni.

Na zawodników czekał poczęstunek ufundowany przez Urząd Miasta i Gminy Skoki, a na koniec piłkarze otrzymali medale i gratulacje od Burmistrza Miasta i Gminy Skoki, który podziękował i podkreślił wielkie zaangażowanie zarówno uczestników jak i rodziców w rozwój pasji najmłodszych.

Organizatorzy turnieju dziękują za pomoc i wsparcie Burmistrzowi oraz Panu Wiesławowi Nowakowi.

Animatorzy Orlika

Galeria zdjęć: